PCO po drátě a vzduchem

Neváhejte nás kontaktovat na našich telefonních číslech nebo e-mailu. Před vypracováním konkrétní cenové nabídky k Vám přijedeme na obhlídku objektu. Je důležité zjistit lokální možnosti monitorování a hrozby při případném zásahu.

Pokud je váš objekt již vybaven elektronickým zabezpečovacím zařízením (EZS) je situace o to jednodušší. V opačném případě vám doporučíme vhodné komponenty a zajistíme jejich odbornou montáž. Je vhodné rovněž zajistit správný chod EZS servisní smlouvou s vhodným poskytovatelem servisních služeb.

Pro samotnou realizaci připojení jsou k dispozici tyto možnosti:

  • Pevnou telefonní linkou
  • GSM / GPRS
  • Radiovým přenosem v síti PCO
  • Internetem

 

smlouva PCO

V dalším kroku Vám nabídneme uzavření smlouvy na monitorování prostřednictvím pultu centralizované ochrany (PCO), výjezdy zásahové jednotky atp. Po uzavření této smlouvy proběhne další důkladná inspekční prohlídka objektu přímo členy zásahové jednotky, aby byla připravena na veškeré eventuality.

Váš objekt pak bude střežen nepřetržitě 24 hodin. V případě poplachového signálu vyjíždí k monitorovanému objektu zásahové vozidlo a provede kontrolu. Operátorky dispečinku Vás informují o všech důležitých okolnostech týkajících se Vašeho objektu.

Smlouvy uzavíráme s tříměsíční zkušební dobou připojení zdarma

 

Dočasné hlídání

Pokud potřebujete hlídat Váš objekt pouze dočasně (po dobu dovolené, pracovní cesty, svátků apod.), je možné připojit Vaší EZS na PCO jen po nutnou dobu. Smlouvu o hlídání objektu je možné uzavřít na potřebný počet dní.